Montáže, opravy vodovodních a topných systémů

Provádíme instalace plastového potrubí se svařovanými spoji i měděného potrubí s pájenými spoji.

Dále montujeme deskové výměníky, čerpadla, ohřívače ACV a další součásti vodovodních i topných systémů. Ohřívač ACV Smart SL 240L na obrázku níže máme též zapojené na naší provozovně jako demo zařízení pro předvedení zákazníkům.

Komplexní služby instalace výpočetní techniky, chlazení technických místností, ohřev teplé vody a topných systémů.

 
Ukázka ohřívače ACV Smart SL 240L


 

Kvalitní izolace z polyuretanu v polypropylenovém opláštění. Řada SmartLine obsahuje všechny výhody ohřívačů ACV vyráběných technologií Tank-in-Tank.
Rychlý ohřev zásobníku Tank-in-Tank lze použít pro své vlastnosti ve většině rezidenčních, komerčních nebo domácích aplikacích. Může být použit v bateriích pro zvýšení objemu dodávek teplé vody.

Velká teplosměnná plocha

Zásobník teplé vody je vyroben z nerezové oceli. Nerezový vnitřní zásobník je umístěn do vnějšího zásobníku obsahujícího topnou vodu, do níž je zcela ponořen..

Velká teplosměnná plocha (1,5 až 2,5 krát větší, než je tradiční spirály) umožňuje ohřev velkého množství teplé vody ve velmi krátkém čase, což snižuje množství vody uložené a omezuje ztráty energie.

Nerezová ocel

Konstrukce z nerezové oceli, na zpracování které se ACV specializuje, zaručuje zásobníku teplé vody mimořádnou odolnost proti korozi.

Smart je k dispozici v nerezové oceli DUPLEX odolné proti korozním vodám obsahujícím až 2000 mg chloridů na litr.

Samo odvápnění.

Vlnité stěny dilatují v reakci na kolísání tlaku a zabraňují tak usazování vodního kamene na předávací plochy. Tak je zajištěna čistota a stála účinnost teplosměnné plochy v průběhu času.

Optimální izolace

Zásobník je izolován po celé své ploše 50 mm polyuretanové izolace.
Statické tepelné ztráty jsou omezeny na méně než 0,35 ° C za hodinu (při teplotě skladování 85 ° C).

ANTI-legionella

Velká teplosměnná plocha zásobníku, která je zcela ponořena do primární vody, umožňuje udržovat teplotu vody při rovnoměrné teplotě alespoň 60 ° C, čímž se zabraňuje tvorbě legionell.

Tank-in-Tank systém nepotřebuje anodovou ochranou, další potenciální zdroj bakteriálního vývoje.

Nízké nároky na údržbu

Díky nádobě z nerezové oceli ohřívač vody nevyžaduje ochrannou anodu a jeho samo odvápňovací funkce odstraňuje potřebu pravidelného odstranění vodního kamene.